Actueel weer Bleiswijk
Laatste update: 2026-05-27 om 20:32 uur
| Temperatuur | 20.3 °C |
| Neerslag | 2.6 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 8.0 km/u uit NNO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1025.5 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 32.2 km/u om 16:24 u |
| Minimum temp. | 15.2 °C om 07:52 u |
| Maximum temp. | 24.1 °C om 15:39 u |
| Windchill | 20.3 °C |
| Hitte index | 19.4 °C |
| Dauwpunt | 9.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 48.0 % |
| Zonnestraling | 42.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1018.0 W/m2 om 13:52 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:32 u |
| Zon onder | 21:47 u |